Prestashop 1.6 Jak zmienić język w panelu administracyjnym

Prestashop 1.6 Jak zmienić język w panelu administracyjnym

Aby zmienić panel język panelu administracyjnego na inny.

 1. Zaloguj się do sklepu.

 2. Przejdź do zakładki Administracja -> Pracownicy i edytuj swoje konto lub kliknij na swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu i wybierz "Moje ustawienia".

 3. W polu wyboru języka zmień język i zapisz.

Jeśli w polu wyboru języków nie ma interesującego Cie języka dodaj go w zakładce Lokalizacja -> Lokalizacja.

54 Comments

  • Avatar
   mtom
   gru 10, 2022

   You, my pal, ROCK! I found just the information I already searched all over the place and just could not locate it. What a perfect web site. 파워볼

   • Avatar
    sie 20, 2023

Nowe dekodery w ofercie telewizji cyfrowej

Rozpowszechnienie się technologii 4K wymusiło na operatorach telewizji cyfrowej wprowadzenie nowych modeli dekoderów z wyjściem hdmi obsługującym rozdzielczość UHD. Zarówno Polsat Box jak i Canal+ oferują swoim klientom modele o nazwach Dualbox+ 4K oraz Evobox 4K w modelu wynajmu sprzętu bez możliwości jego zakupu na własność. Większość klientów może odebrać nowy dekoder w lokalnym punkcie sprzedaży na terenie Warszawy, województwo mazowieckie. Jeśli posiadana antena ma rozmiar mniejszy niż 80 cm oglądanie kanałów 4K może okazać się niemożliwe, dlatego warto zamówić autoryzowany w rekomendowanym serwisie technicznym, obsługującym wybranego operatora telewizji cyfrowej. Przy wyborze usługodawcy należy kierować sie nie tylko cena ale także opiniami o solidności i fachowości danego montera systemów telewizyjnych.


Napisz komentarz

* Imię:
* E-mail: (nie publikowany)
   Strona: (Link z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod

Śledź nas na Facebooku