PrestaShop 1.6 Jak zmienić rodzaj sortowania w bloku kategorii

PrestaShop 1.6 Jak zmienić rodzaj sortowania w bloku kategorii

 1. W panelu administracyjnym przejdź do zakładki Moduły -> Moduły i usługi, a następnie znajdź moduł "Blok kategorii" i kliknij na konfiguruj:

 2. W konfiguracji wybierz sortowanie wg pozycji lub wg nazwy oraz kolejność sortowania, a następnie zapisz.

85 Comments

  • Avatar
   mtom
   lis 19, 2022

   Excellent blog here! Also your web site loads up fast! What host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my web site loaded up as fast as yours lol 파워볼사이트 추천

   • Avatar
    sie 20, 2023

Nowe dekodery w ofercie telewizji cyfrowej

Rozpowszechnienie się technologii 4K wymusiło na operatorach telewizji cyfrowej wprowadzenie nowych modeli dekoderów z wyjściem hdmi obsługującym rozdzielczość UHD. Zarówno Polsat Box jak i Canal+ oferują swoim klientom modele o nazwach Dualbox+ 4K oraz Evobox 4K w modelu wynajmu sprzętu bez możliwości jego zakupu na własność. Większość klientów może odebrać nowy dekoder w lokalnym punkcie sprzedaży na terenie Warszawy, województwo mazowieckie. Jeśli posiadana antena ma rozmiar mniejszy niż 80 cm oglądanie kanałów 4K może okazać się niemożliwe, dlatego warto zamówić autoryzowany w rekomendowanym serwisie technicznym, obsługującym wybranego operatora telewizji cyfrowej. Przy wyborze usługodawcy należy kierować sie nie tylko cena ale także opiniami o solidności i fachowości danego montera systemów telewizyjnych.


Napisz komentarz

* Imię:
* E-mail: (nie publikowany)
   Strona: (Link z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod

Śledź nas na Facebooku